Apartamenty „BULWAR GORZÓW”

Wodna 10, 66-400 Gorzów Wlkp.

Osoba kontaktowa: Aleksandra tel. 534 355 455

 

REGULAMIN

Niniejszy regulamin określa warunki rezerwacji apartamentów „BULWAR GORZÓW” w Gorzowie Wlkp.

Będziemy Państwu bardzo wdzięczni za przestrzeganie niniejszego regulaminu, który ma służyć zapewnieniu spokoju i bezpieczeństwa pobytu wszystkich naszych gości.

 1. W celu dokonania rezerwacji prosimy skontaktować się telefonicznie w godzinach od 8.00 do 21.00 pod numerem +48 534 355 455. Dane, które należy podać to: termin pobytu, data przyjazdu i wyjazdu, wskazany apartament, dane kontaktowe, ilość osób w apartamencie oraz godzinę przybycia.
 2. Na dwa dni przed rozpoczęciem pobytu w apartamencie, Najemca ma prawo anulować rezerwację bez ponoszenia kosztów.
 3. Cena wynajmu uwzględnia wszystkie podatki i opłaty dodatkowe tzn. opłaty za media tj. gaz, prąd, woda,  internet oraz sprzątanie przed przyjazdem Najemcy.
 4. W wyposażeniu apartamentu znajduje się pościel, ręczniki, deska do prasowania, żelazko i suszarka.
 5. W przypadku pobytów krótszych niż 7 dni dodatkowe sprzątanie oraz wymiana kompletów pościeli i ręczników w trakcie pobytu Najemcy jest możliwe za dodatkową opłatą w wysokości 50 złotych/osoba.
 6. Przy pobytach dłuższych niż 7 dni apartament jest sprzątany raz w tygodniu bez dodatkowej opłaty i obejmuje również wymianę kompletów pościeli oraz ręczników.

 

OBOWIĄZKI KLIENTA

 1. Najemca zobowiązuje się używać przedmiotu najmu wyłącznie w celach mieszkaniowych i nie może oddawać apartamentu w podnajem ani bezpłatne używanie osobom trzecim.
 2. W apartamencie nie może przebywać większa liczba osób, niż zgłoszona w procesie rezerwacji. W przypadku przebywania większej liczby osób, zwłaszcza w czasie trwania ciszy nocnej (po godz. 22:00), niż zgłoszonej w procesie rezerwacji, Najemca zobowiązany jest do zapłacenia kary w wysokości 200 zł za każdą nadprogramową osobę.
 3. Najemca zobowiązany jest do poszanowania zasad dobrego sąsiedztwa. W przypadku, gdy Najemca w sposób znaczący narusza spokój lub dobra sąsiadów oraz nie przestrzega powszechnie stosowanych norm współżycia między ludźmi, Wynajmujący zastrzega sobie prawo do wypowiedzenia umowy bez zachowania terminów wypowiedzenia i nie jest wówczas zobowiązany do zwrotu Najemcy pieniędzy za niewykorzystany okres pobytu.
 4. Najemca zobowiązany jest do zachowania apartamentu w stanie zastanym w momencie rozpoczęcia pobytu. Przestawianie mebli oraz sprzętów AGD/RTV, będących na wyposażeniu apartamentu jest zabronione.
 5. W apartamentach obowiązuje zachowanie ciszy nocnej od godziny 22.00 do godziny 6.00.
 6. Najemca ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych powstałe z jego winy lub winy osób przebywających w wynajmowanym przez Najemcę apartamencie w okresie trwania umowy najmu apartamentu.
 7. W przypadku wystąpienia szkody, niezwłocznie po jej stwierdzeniu, Klient powinien zawiadomić Apartamenty „BULWAR GOZÓW”.
 8. Ze względu na bezpieczeństwo i komfort gości palenie papierosów jest zabronione! W przypadku złamania zakazu palenia Najemca jest zobowiązany do zapłaty kary w wysokości 500 zł.
 9. Nie akceptujemy zwierząt domowych.
 10. Wynajmujący ma prawo odmówić przyjęcia Najemcy, który podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył regulamin, wyrządził szkody na mieniu Wynajmującego lub zakłócił zasady dobrosąsiedzkiego współżycia.
 11. Organizowanie wszelkiego rodzaju imprez w apartamencie jest niedozwolone. W przypadku złamania zakazu organizacji imprez Najemca jest zobowiązany do zapłaty kary w wysokości 1000 zł – tu również ma zastosowanie pkt. 2 – OBOWIĄZKÓW KLIENTA

 

ZAMELDOWANIE I PŁATOŚĆ

 1. Obiekt jest MONITOROWANY.

Doba rozpoczyna się o godz. 14.00 i kończy o godz. 11.00 dnia następnego.

 1. Zameldowanie odbywa się od godziny 14.00 do 24.00.
 2. W przypadku braku możliwości dotarcia na umówioną wcześniej godzinę, Najemca  zobowiązany jest do natychmiastowego powiadomienia telefonicznie Apartamenty „BULWAR GORZÓW”.  W razie braku kontaktu z Najemcą, Wynajmujący zastrzega sobie prawo do anulowania rezerwacji.
 3. Procedura zameldowania wymaga okazania przez Gościa dowodu tożsamości ze zdjęciem.
 4. Opłatę za pobyt uiszcza się przelewem na podany na stronie nr konta, bądź wpłatą zaliczki a pozostałe regulować można gotówką w dniu przyjazdu.